
Suutarilasta Malmille koiran trimmaukseen?
Hei kaikki Suutarilan koirakaverit!
Onko turkki päässyt liian pitkäksi tai paksuksi? Ehkä kynnet ovat päässeet liian pitkiksi ja tassuttelu on hankalaa? Saat pikaisen avun ja edullista palvelua Ala-Malmilta, jonne on avattu uusi koiratrimmaamo Parturri osoitteeseen Soidintie 1. Suutarilasta pääsee Malmille kätevästi bussilla ja samalla reissulla emäntäsi ja isäntäsi voivat tehdä ostoksia Malmin torilla ja kattavassa kauppakeskuksessa. Halutessaan he voivat myös jäädä Parturriin seuraamaan trimmausta jos shoppailu ei innosta.
Tervetuloa koirantrimmaamoon Malmilla, lähellä Suutarilaa – paikkaan, jossa lemmikkisi saa ansaitsemaansa huolenpitoa ja hemmottelua! 🐾
Meillä jokainen koira kohdataan yksilönä, ja trimmaus toteutetaan lempeästi sekä ammattitaidolla. Tarjoamme monipuoliset palvelut: kevyt siistiminen, perusteellinen turkinhoito, pesut ja rentouttavat hemmotteluhetket – kaikki koiran oman tahdin mukaan.
Sijaintimme Suutarilan läheisyydessä tekee meistä helposti saavutettavan niin bussilla, autolla kuin kävellenkin. Tule nauttimaan rauhallisesta ja laadukkaasta trimmaushetkestä, ja anna karvakuonosi lähteä kotiin puhtaana, tyytyväisenä ja hyvinvoivana.
Malmin koiran trimmaus-palvelu Parturri – paikka, jossa hännänheilutus ja hyvä mieli kuuluvat aina palveluun! ✨🐶
Malmin koiratrimmaamon yhteystiedot
Jos siis kaipaat ystävällisen palvelun koiratrimmaamoa Malmilla, pirauta numeroon 045 7832 1838
tai laita sähköpostia osoitteeseen
turri@parturri.fi
niin saadaan homma hoidettua!
Sijaitsemme Ala-Malmilla, kivenheiton päässä Kelan rakennuksesta, osoitteessa Soidintie 1
Päivitämme ajankohtaisia uutisia ja tarjouksia Parturrin kotisivuille
Tervetuloa!
Malmi koiran trimmaus - Oulunkylä koiran trimmaus - Pihlajamäki koiran trimmaus - Pukinmäki koiran trimmaus - Siltamäki koiran trimmaus - Suutarila koiran trimmaus - Tapanila koiran trimmaus - Helsinki koiran trimmaus - Puistola koiran trimmaus
